Skleníky House

Skleníky House

Skleník House je klasickým typem skleníku a také patří mezi nejoblíbenější typy skleníků na evropském trhu. Skleník má dostatečný prostor pro pěstování sazenic, ovoce a zeleniny nebo například květin v nejvyšší možné kvalitě. Skleník House je vyroben z kvalitní pozinkované oceli a odolného polykarbonátu s UV filtrem.

Polykarbonátové skleníky House mají velmi dobré tepelně-izolační vlastnosti a zároveň nabízejí dostatek světla. Díky tomu jsou Vaše sazenice, ovoce a zelenina nebo například květiny dostatečně chráněny i v chladných dnech nebo nocích. Teplo a sluneční svit pomáhá k rychlejšímu růstu. Samozřejmostí je certifikace polykarbonátu dokazující soulad se všemi normami a zdravotní nezávadnost.

Zesílená masivní konstrukce skleníků z pevných pozinkovaných částí pomáhá ochránit skleník také v horších povětrnostních podmínkách. Skleníky jsou tak dostatečně pevné. Přední i zadní část skleníků je z pevně svařovaných dílů, ostatní části jsou montované. Skleník není průchozí. 

Skleník House vyrábí jedna z největších evropských firem se sídlem v Polsku.

Montáž skleníku je velmi jednoduchá. Zvládne ji téměř každý. Nicméně před pořízením skleníku doporučujeme nastudovat montážní návod a připravit vše potřebné.

Jako dárek získáte boční okénko ZDARMA!

 

Vybírejte z nabídky skleníků House v našem e-shopu

 

 

Fotogalerie

Page generated in 1.2285 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál